image
Müşteri Destek

+90 232 509 1 509

E-Mail Adresi

kenttarim@gmail.com


Hakkımızda

KENT TARIM MAKINALARI ailesi olarak;


Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. 

 

      Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. 

 

      "KENT TARIM MAKINALARI" olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

 

      Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

 

      Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve Toplam kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.


       Şirket Kurucumuz sayın Ceyhan Çiyan'ın 2007 Yılında tarim makinaları ithali ve ihracıyla başladığı makina alanına daha sonra tasarım, model geliştirme, çizim, teknik çalışma ve yeni proje üretimleriyle devam etmesi ve bu alandaki gelişmelere öncülük etmesi neticesinde Kent Tarım'ı kurarak siz çiftçilerimizin zor  şartlardaki çalışmalarını kolaylaştıracak yeni, kapasitif ve masrafsız şekilde üretim yapmanızı sağlayacak ürünler üretmeye özen göstermektedir. 

     
 Kent Tarım olarak  eski, geri kalmış teknolojiden çıkıp yeni, çağımıza uygun, gelişen, geliştirilen, sizleri rakiplerinizden herzaman bir adım daha önde tutacak ürünlerle farkınızı yaratacak ürünler üretme hedefindeyiz. 


Whatsapp Destek

Ceyhan Çayan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?